I letos pojedeme na oddílový tábor. Tábor se uskuteční na osvědčeném místě v CHKO Šumava nedaleko města Vimperk na okraji přírodní rezervace Radost - https://mapy.cz/s/1kV2P. Půjde o tábor, který si společně zbudujeme na louce, t.j. postavíme tee-pee, táborovou kuchyni i jídelnu, sociální zázemí. Můžeme se těšit i na nové táborové stavby. Díky předpisu GDPR máme dvě verze přihlášek - pro členy Junáka a nečleny.

NOVÉ Přihláška pro členy ke stažení

NOVÉ Přihláška pro NEčleny ke stažení

Formulář posudku zdravotní způsobilosti dítěte potvrdí lékař - po táboře vrátíme, od letoška platí 2 roky

Formulář prohlášení o bezinfekčnosti potvrdí rodiče

Seznam vybavení na tábor

Tipy na vybavení pro táborníky

Táborový poplatek uhraďte na bankovní účet: 2400481420/2010 (Fio banka), var. symbol: rodné číslo účastníka, poznámka pro příjemce: ORION TÁBOR + jméno a příjmení účastníka nebo v hotovosti vedoucímu oddílu, nejpozději do 14. 6. 2019

Sraz k odjezdu na tábor je v pondělí 1. 7. v 8:45 na hlavním vlakovém nádraží v Brně na nástupišti u odjezdu rychlíku R666 Rožmberk směr Plzeň. Číslo nástupiště ještě upřesníme, zkontrolovat si ho můžete i online na informační tabuli

Kromě táborníka a jeho vybavení s sebou vezměte potvrzený posudek zdravotní způsobilosti, prohlášení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny táborníka. Dokumenty spolu s táborníkem na nádraží předáte vedoucímu.

Příjezd bude opět na hlavní nádraží v Brně v pátek 12. 7. v 16:30 vlakem R 665 Rožmberk.

Spojení na tábor je možné dvěma způsoby - písemně na adresu (loni se táborová pošta docela osvědčila):

[Můj malý táborník], tábor Radost

Penzion Šumavous

U Sloupů 11

38501 Vimperk

nebo SMS na táborový kontaktní telefon - budeme se snažit zajistit, aby telefon byl na příjmu každý den od 18:00 do 19:00, ale pokud to nebude naléhavé, tak prosím nevolejte.

Táborníkům, prosím, nedávejte mobilní telefony (ani jinou elektroniku). V průběhu tábora se stejně vybijí a na tábořišti tak jako tak prakticky není signál. Táborníky budeme motivovat k psaní dopisů / pohlednic a v případě potřeby se s nimi můžete spojit prostřednictvím kontaktního telefonu.