Vzhledem k tomu, že epidemie onemocnění COVID-19 nás pomalu, ale opouští tak i letos pojedeme na oddílový tábor, snad za podobných podmínek jako loni. Legislativní podmínky se sice průbežně mění, ale je pravděpodobné, že tábor bude moci proběhnout víceméně, tak jak jsme zvyklí z minulých let. Informace budeme budeme průběžně doplňovat. Z tohoto důvodu zatí není k dispozici formulář prohlášení bezinfekčnosti, neboť dosud přesně nevíme, co bude muset obsahovat.

Tábor se uskuteční na osvědčeném místě v CHKO Šumava nedaleko města Vimperk na okraji přírodní rezervace Radost - https://mapy.cz/s/1kV2P. Půjde o tábor, který si společně zbudujeme na louce, t.j. postavíme tee-pee, táborovou kuchyni i jídelnu, sociální zázemí. Můžeme se těšit (ano, opět !) i na nové táborové stavby. Díky předpisu GDPR máme dvě verze přihlášek - pro členy Junáka a nečleny.

COVID-19 - věnujte prosím, vláštní pozornost tučně vyznačeným částem textu přihlášek v souvislosti s epidemií COVID-19

NOVÉ Přihláška pro členy ke stažení

NOVÉ Přihláška pro NEčleny ke stažení

Formulář posudku zdravotní způsobilosti dítěte potvrdí lékař - po táboře vrátíme, od letoška platí 2 roky

NOVÉ Formulář prohlášení o bezinfekčnosti potvrdí rodiče

Seznam vybavení na tábor

Tipy na vybavení pro táborníky

Táborový poplatek uhraďte na bankovní účet: 2400481420/2010 (Fio banka), var. symbol: rodné číslo účastníka, poznámka pro příjemce: ORION TÁBOR + jméno a příjmení účastníka nebo v hotovosti vedoucímu oddílu, nejpozději do 14. 6. 2021

Kromě táborníka a jeho vybavení k odjezdu vezměte potvrzený posudek zdravotní způsobilosti, prohlášení o bezinfekčnosti a kopii kartičky zdravotní pojišťovny táborníka. Nově také 100 Kč na testy. Dokumenty spolu s táborníkem předáte při odjezdu vedoucímu. Zejména bez prohlášení o bezinfekčnosti je i letos odjezd táborníka naprosto vyloučen !

Před nástupem do autobusu provedeme dětem Ag test na COVID-19, podmínkou odjezdu je negativní test.

Odjezd na tábor - díky přispění obcí Borkovany a Velké Hostěrádky jedeme tam i zpět vlastním autobusem. Odjezd je 4. 7. 2020 ve 12:30 - sraz je ve stejnou dobu v Hostěrádkách u dětského hřiště (pod břízou) a v Borkovanech u obecního úřadu

Spojení na tábor je možné dvěma způsoby - písemně na adresu (loni se táborová pošta docela osvědčila):

[Můj malý táborník], tábor Radost

Penzion Šumavous

U Sloupů 11

38501 Vimperk

nebo SMS na táborový kontaktní telefon 703 330 168 - budeme se snažit zajistit, aby telefon byl na příjmu každý den od 18:00 do 19:00, ale pokud to nebude naléhavé, tak prosím nevolejte.

Táborníkům, prosím, nedávejte mobilní telefony (ani jinou elektroniku). V průběhu tábora se stejně vybijí a na tábořišti tak jako tak prakticky není signál. Táborníky budeme motivovat k psaní dopisů / pohlednic a v případě potřeby se s nimi můžete spojit prostřednictvím kontaktního telefonu.